Changsha SAIYISI Technology Co. Ltd

Wszystkie kategorie

Strona główna > Sprawa&Aktualności

12 wiodących na świecie firm zajmujących się platformami powietrznymi 2023 – finanse, strategie biznesowe, najważniejsze wiadomości

Czas: 2023-06-16 Trafienia: 61

1123_ 副本

Globalny przegląd branży podwieszanych platform roboczych na rok 2023:

Podesty ruchome (AWP) lub wózki kubełkowe to mechaniczne urządzenia powietrzne używane do wykonywania czynności konserwacyjnych i budowlanych w powietrzu na podwyższonych platformach lub wysokościach. Wyposażony jest w podnośniki nożycowe, podnośniki pionowe i przegubowe, złącza sprężonego powietrza, elektronarzędzia oraz specjalistyczny sprzęt, w tym ramy szyb okiennych i zespoły podmostowe, dla operatorów podnośników. AWP zapewnia operatorowi zwiększone bezpieczeństwo, mobilność i elastyczność, dzięki czemu może dotrzeć do wąskich i trudnych obszarów budowy. W związku z tym są szeroko stosowane w transporcie i logistyce, handlu detalicznym, magazynach i magazynach.

Jak duży jest rynek podestów ruchomych:

· Wartość wielkości rynku w 2022 r.:8.8 mld USD

· Prognoza przychodów branży w 2028 roku:13.5 mld USD

· Tempo wzrostu:CAGR z 7.18%

· Bazowy rok szacowania:2022

· Dane historyczne:2017-2022

· Przyszły okres prognozy:2023-2028

Czynniki napędzające globalną branżę podwieszanych platform roboczych i analiza przyszłego popytu:

Rozwój inteligentnych miast i powszechne przyjęcie urządzenia do prowadzenia działań utrzymaniowych istniejącej infrastruktury to jedne z kluczowych czynników stymulujących rynek podnośników koszowych. Co więcej, coraz większa koncentracja wielu organizacji budowlanych na zwiększaniu bezpieczeństwa pracowników i operatorów podczas wykonywania działań nadzorczych jest kolejnym istotnym czynnikiem stymulującym rozwój. Oprócz tego rosnąca dostępność usług wynajmu tymczasowych podnośników koszowych również napędza rozwój rynku. Co więcej, kilka postępów technologicznych, takich jak integracja czujników przechyłu i automatycznych przyrządów samokontrolujących w nowatorskich AWP, pozytywnie wpływa na rynek światowy.

Poza tym rosnące wykorzystanie tych zaawansowanych systemów, ponieważ zapewniają one operatorowi ostrzeżenia i alerty w czasie rzeczywistym oraz zwiększają bezpieczeństwo operacyjne sprzętu, dodatkowo napędza rozwój rynku. Ponadto czołowe firmy, w tym Aichi Corporation (Toyota Industries Corporation), Dinolift OY, Haulotte Group (Solem SA), Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd., Tadano Ltd. itp., nawiązują strategiczne partnerstwa w celu poszerzenia swojej oferty konsumenckiej bazę, która napędza także rynek światowy. Oprócz tego oczekuje się, że budowa wieżowców i różne inwestycje infrastrukturalne, zwłaszcza w gospodarkach rozwijających się, będą napędzać rynek podnośników koszowych w przewidywanym okresie.

Według Grupy IMARC, 12 najlepszych na świecie firm zajmujących się podestami ruchomymi w 2023 r.:

· Aichi Corporation (Toyota Industries Corporation)

· Dinolift OY

· Grupa Haulotte (Solem SA)

· Hunan Sinoboom Intelligent Equipment Co. Ltd

· JLG Industries, Inc. (Oshkosh Corporation)

· LGMG North America Inc.

· Firma Linamar

· Grupa Manitou

· Podesty robocze MEC

· Tadano Sp

· Firma Terex

· Zhejiang Dingli Machinery Co Ltd.

Wyciąg z Grupy IMARC


Gorące kategorie